En, en…

Boeksel met et-ligatuurDe kortste samenvatting van ‘liefde’ is wat mij betreft het woordje ‘en’ of, nog korter, het symbool & dat een et-ligatuur is (‘et’ is ‘en’ in het Latijn). Als je googelt op & vind je mooie, sierlijke uitvoeringen.

Bij liefde voor jezelf vind ik ‘en’ zo mooi van toepassing omdat het erom gaat dat je vriendelijk kijkt naar zowel de positieve als negatieve kanten van jezelf. Liefde voor een ander is ook ‘all inclusive’ en je bent er zelf bij betrokken. En, en, en.

Heerlijk om even te boekselen met deze gedachten. Past prima bij thema’s als liefde, Valentijn, zwart-wit denken, zelfliefde en inclusiviteit.

Boeksel met het woordje 'en'

Heb je zelf ook gave boeksels gemaakt? Als je het leuk vindt kun je die delen via de Facebook Groep Boekselen – Creatief in een uitgelezen boek.